بنز s500

اجاره بنز s500
بنز s500Reviewed by Rentt on Feb 8Rating:
بنز s500
5 (100%) 1 vote

بنز s500

بنز s500

خودرو اجاره ای بنز s500

 

مشخصات فنی

کلاس بدنه لوکس
شتاب ۰ تا۱۰۰ ۵ ثانیه
حداکثر سرعت  ۲۵۰ km در ساعت
حجم موتور  ۲۸۹۳سی سی

امکانات

سیستم پیش اخطار خواب آلودگی ، سیستم دید نقطه کور ، سیستم رادار ، سیستم محدودیت سرعت ، قابلیت باز و بسته شدن اتوماتیک درب صندق عقب با سیستم ایمنی ، مجهز به سنسور پارک جلو و عقب ، سیستم کروز کنترل هوشمند با قابلیت حفظ فاصله با خودروی مقابل-مجهز به سنسور باران جهت کارکرد اتوماتیک برف پاک کن ها-قدرت کمکی الکترو هیدرولیکی به همراه سیستم هوشمند الکترونیکی فرمان و سیستم حساس به سرعت-ABS , EBD , DSC , ESP , ABC , BAS , HAS

سنسور باران چیست؟

 

خودرو اجاره ای بنز s500 : شرح خودرو

مرسدس بنز S-Class، که قبلا به عنوان Sonderklasse شناخته می شود (آلمانی به عنوان “کلاس ویژه”، به اختصار “S-Klasse”)، مجموعه ای از خودروهای لوکس گشت و گذار لوکس تولید شده توسط آلمانی سازنده مرسدس بنز، بخش آلمانی دایملر AG. نام S-Class برای مدل های بالای مرسدس بنز به طور رسمی در سال ۱۹۷۲ با W116 معرفی شد و تا به امروز از آن استفاده شده است.
مرسدس بنز

S-Class بسیاری از آخرین نوآوری های این شرکت را شامل می شود، از جمله فن آوری های رانندگی، ویژگی های داخلی و سیستم های ایمنی (مانند اولی ترمزهای کمربند ایمنی). [۵] S-Class به عنوان بهترین سدان لوکس جهان شناخته شده است [۶] و آخرین نسل آن، W222 S-Class، که در سال ۲۰۱۳ عرضه می شود. همانطور که در نسخه های قبلی، W221 S-Class در مدل استاندارد و بلند مدت فروخته می شود. نسخه های دو جانبه؛ موتورهای I4، V6، V8، V12، دیزلی و هیبریدی ارائه می شوند. تمام مدل های ساخته شده در مکزیک یا فروخته شده در ایالات متحده تنها در فاصله بین محور طول می باشد.

 

اجاره ماشین بنز s500

اجاره ماشین بنز s500 به صورت روزانه ،هفتگی و ماهیانه بوده
و حراقل زمان اجاره این خودرو ۳ روز می باشد.
و این ماشین یک انتخاب عالی برای مسافرت آرام و بی دردسر است
شرکت آموت تجارت ایرانیان (اجاره خودرو پرشین) در کنار شما و پشتیبانی ۲۴ ساعته
همراه همیشگی شما در سفر و شما امانت دار مطمعن این شرکت خواهید بود

اجاره ماشین خودرو های مرتبط