تیگو۵

خودرو اجاره ای تیگو 5
تیگو5Reviewed by Rentt on Feb 9Rating:
تیگو۵
۴٫۵ (۹۰%) ۲ votes

تیگو۵

تیگو۵

 اجاره خودرو تیگو۵

اجاره خودرو تیگو۵

 

مشخصات فنی

کلاس بدنه شاسی بلند
شتاب ۰ تا۱۰۰ ۱۰٫۵ ثانیه
حداکثر سرعت  ۱۵۰ km در ساعت
حجم موتور  ۱۹۷۱ سی سی

امکانات

سیستم صوتی و تصویری کنترل سیستم صوتی بر روی فرمان + مانتیور ۷ اینچی لمسی + USBسیستمهای مولتی مدیا
سیستم نمایش اطلاعات خودرو>سیستم صندلیهای جلو-صندلیهای چرمی – تنظیم برقی صندلی قابل تنظیم در ۶ جهتسیستم صندلیهای عقب-آیینه وسط با سیستم بازتاب نور – قابلیت تنظیم و جمع شوندگی برقی آیینه های جانبی-سیستم شیشه هاسیستم های سقف سانروف برقی-ESP + ASR + DTC + HHC + EBAسیستم آیینه ها-کمربند ایمنی ۳ نقطه ای برای سرنشینان جلو و عقب، ایموبیلایزرسیستم فرمان و هدایت پذیری-فرمان برقی و تلسکوپی با قابلیت تنظیم در ۲ جهت-نوع غربیلک-سیستمهای تهویه مطبوع-سیستم تهویه اتوماتیک و درجه حرارت دمای محیط-سیستم روشنایی جلو-نور چراغهای جلو با تنظیم اتوماتیک – چراغ رانندگی در روز-سیستم روشنایی عقب-چراغ ترمز -LEDسنسورهای پیش فعال-سیستم های کمک رانندگی-سنسور پارک – سیستم استارت بدون کلید – کروز کنترل – دوربین دید عقب

لیست قیمت اجاره خودرو

خودرو اجاره ای تیگو۵ :

شکل کلی به ترتیب با توجه به سرعت و وزن خالص ماشین به عنوان بهترین تفسیر طراحی علمی محاسبه می شود. پارامتر مقاومت در برابر باد از طریق ایجاد آشفتگی برای کاهش مصرف سوخت کاهش می یابد و سرعت و ثبات خودرو را در طول مسافرت به عنوان ترکیبی کامل از زیبایی و کاربردی افزایش می دهد.

طراحی داخلی مدرن و متنی

تر و تمیز درونی سبک بلندی را به عنوان یک طراحی هوشمندانه و پر از حساسیت نازک می پذیرد. طراحی انسانی در سراسر جهان برای رسیدن به مقصدی که نه تنها زیباترین چشمانداز بلکه کیفیت زندگی را دنبال می کند.

H.E محیط داخلی راحت

ماشین یک خانه دیگر است که تصور ما در طراحی محیط داخلی است. در طراحی و ترتیب داخلی ما تلاش می کنیم که راحت و گرما را در خانه فراهم کنیم. این حقایق پیکربندی انسانی برای جدید Tiggo 5 است.

TPV کابین خلبان زیست محیطی غیر سمی

کنسول مرکز صاف بال شکل گرفته از مواد بیرونی محیط زیست دوستانه از بزرگترین تولید کننده قطعات خودرو مستقل در جهان است. مواد سازگار با محیط زیست، غیر سمی، سالم در هوا و بوی ناخوشایند هستند.

 

نحوه کار کرد سنسور پارک

 

اجاره ماشین خودرو های مرتبط