مگان

مگانReviewed by Rentt on Feb 9Rating:
مگان
Rate this post

مگان

مگان

مشخصات فنی

کلاس بدنه  سدان
شتاب ۰ تا۱۰۰ ۱۱ ثانیه
حداکثر سرعت  ۲۰۰ km در ساعت
حجم موتور  ۱۵۹۸سی سی

امکانات

کیسه های هوا ( نوع و تعداد ) ۲ عدد ، کیسه هوای راننده و سرنشین جلو-سیستم های پایداری و کمک راننده ABS دارای ۴ کاناله به همراه -EBDسیستم های امنیتی و حفاظتی قفل مرکزی با ریموت رادیویی ، سیستم ضد سرقت ایموبلایزر-سیستم فرمان و هدایت پذیری قدرت کمکی الکتریکی با ضریب متغیر به همراه دکمه های کنترل کننده سیستم صوتی-نوع غربیلک سه شاخه اسپرت-سیستمهای تهویه مطبوع کنترل دستی-سیستم صوتی و تصویری رادیو -CDسیستمهای مولتی مدیا نمایشگر ساعت دیجیتال-سیستم صندلیهای جلو تنظیم دستی به همراه کمربند ایمنی پیش کشنده به ۳ نقطه اتصال-سیستم صندلیهای عقب-سیستم آیینه ها تنظیم برقی-سیستم شیشه ها شیشه های بالابر جلو و عقب برقی-سیستم های سقف-سیستم روشنایی جلو چراغهای هالوژن به همراه مه شکن جلو-سیستم روشنایی عقب مه شکن عقب-سنسورهای پیش فعال سنسور باران-

معرفی خودرو

خودرو اجاره ای مگان:

رنو Mégane یک ماشین خانواده خانوادگی است که از سال ۱۹۹۵ توسط رنو تولید کننده رنو تولید شده و جانشین رنو ۱۹ شده است. مگان در سه و پنج درب هفت سین، سالن، کوپه، صندلی چرخدار و صندلی های املاک در نقاط مختلف ارائه شده است. طول عمر آن و از طریق سه نسل بوده است.

نسل اول عمدتا مبتنی بر نسل قبلی آن، ۱۹ سال بود و نسخه های اصلاح شده این خودرو و شاسی آن را مورد استفاده قرار داد. در نوامبر سال ۱۹۹۶، Compact MPV Mégane Scénic با استفاده از اجزای مکانیکی همانند مگن هایتچ معرفی شد.

برای سال ۲۰۰۲، Mégane وارد نسل دوم خود با طراحی مجدد قابل توجهی شد و خودرو اروپایی سال ۲۰۰۳ را انتخاب کرد، در حالی که اولین خودروی کلاس خود برای دریافت امتیاز پنج ستاره EuroNCAP بود. Mégane نسل سوم را در سال ۲۰۰۸ وارد کرد، با استفاده از یک طراحی کاملا متفاوت؛ نسخه سالن Mégane به عنوان رنو Fluence برای این نسل شناخته شد و در سال ۲۰۰۹ معرفی شد. نسل چهارم Mégane در سال ۲۰۱۵ با فروش سال ۲۰۱۶ آغاز شد.

برنامه ارزیابی خودروهای جدید اروپا(Euro NCAP)

 حتما بخوانید رونمایی ازکانسپت جدید BMW

 

اجاره ماشین خودرو های مرتبط